here

follow

Buy Duromine Phentermine Yüze Göre Doğru Kaş Şekli Nasıl Belirlenir?Doğru ifadeyi sağlamak için olmazsa olmazımız kaşlar. Bazıları ince sever,bazıları kalın; kimi kavisli,kimi düz… Peki sizin yüzünüz için doğru kaş şekli hangisi? Bunu belirlemek için bir kalem ve bir ayna yeterli olacaktır.

see İlk olarak http://pasini.ca/journal-of-chemical-physics-cover/jcp_cover/ kalemin bir ucunu burun kanadınızın başlama noktasına koyarak düz bir şekilde tutuyorsunuz. http://saieddai.co.uk/portfolio/nude-i/ Bu nokta kaşınızın başlama noktası olmalı. Eğer o noktada boşluklar varsa bunu bir kaş kalemi ile doldurabilir veya fazlalık varsa alabilirsiniz.

http://berkspgl.org.uk/lodges/L209/

go to site

here

click

click İkinci olarak Buy Phentermine With Online Prescription kalemi yine burun kanadınızın başlama noktasına koyun ve kalemi kaşınıza çapraz olarak şakağınıza doğru götürün bu da kaşınızın bitiş noktası olmalıdır. Daha sonra kaşlarınızın etrafında ki fazlalıkları kaşınızın doğal şeklini bozmayacak şekilde alın ve kaşlarınızı kalem yardımıyla gölgelendirdikten sonra yukarıya doğru tarayın. İşte sizin ideal kaş şekliniz…

here