Bu yıl saçlarınızı ön plana çıkarmak niyetindeyseniz sizin için incelediğimiz çarpıcı saç modellerine bir göz atın. Modern, şehirli kadın olmak için sıradan bir görünümden kurtulmak şart. Büyük dalgalardan sımsıkı at kuyruklarına, örgü detaylarına kadar tüm yenilikler önerilerimiz arasında var…

örgüler Örgüler
Dümdüz saçlarınızı hareketlendirecek kolay birer hamledir örgü. Örgüler ve tüm çeşitleri saçlarınızı yerine göre sporlaştırır yerine göre de şık bir dokunuş katar.

zengin kıvrımlar Zengin kıvrımlar
Uzun ve gür saçlarınız varsa caddelerin en havalı kadını sizsiziniz. Saçlarınızda doğru dokunuşları uygulamayı bilin.

at kuyruğu At kuyruğu
Her yüz şeklinin taşımayacağı bir model; yüksek ve sıkı at kuyrukları. Günlük kullanımlardan daha çok gece dışarı çıkarken abiye elbiseleri sporlaştıran tepeden at kuyruklarını tercih edin.
kahküller Kahküller
Alın kısmından memnun olmayanlar için ideal bir model kahküllü saçlar. Bazense uzun küt kesim saçlarından sıkılanlara iyi bir değişim fırsatı.

saç tokası Saç tokası
Saç aksesuarları saçı daima ışıldatır. Dümdüz bir saçı bile hareketlendiren aksesuarlar saçımızın bir köşesinde yerini hep almalı.

iri dalgalar Victoria’s Secret dalgaları
Büyük göz alıcı dalgalar onlar. Saçlarınızı capcanlı gösteren büyük kıvrımlar hacimli bir form sayesinde saçınızın her teli ayrı parlar. Victoria’s Secret meleklerinin şovlarında kullandığı dalgalarla sizin de onlardan bir eksiğiniz kalmayacak!
saç bandı Saç bandı
Blair Wardolf’un saç bantlarını hatırladınız mı? Gossip Girl dizisiyle yerleşti hatırımıza şatafatlı saç bantları. Taşlı, kadife, dantel ve birçok trend parçayla kullanılan bu bantlar saçınıza imzasını atacak.