Yüzünüzdeki kırışıklıkları saklayamamanızın, resimlerde kötü çıkmanızın nedeni yaşınıza uygun fondöteni seçmemenizden dolayı olabilir!

Kendi yaşınıza uygun fondöteni tercih edin. Böylece daha pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz…

20’li yaşlar
20’li yaşlar cildin en taze olduğu yıllardır. Bu yıllarda karşılaşan sorunların başında sivilceler ve yağlanmalar gelir. Bu yıllarda şeffaf fondötenler ve sivilceleri kapatmak için kremsi kapatıcılar kullanılmalı.

Bu yaşlarda cilt yağlı olduğundan, T bölgesinin mat görünmesini sağlayacak ürünler tercih edin.

Bobbi Brown kremsi kapatıcı tam sizin için…

30’lu yaşlar

İnce çizgiler ve güneş izlerinin cildinizde oluşmaya başladığı yıllar… Yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklarınıza karşı yoğun kapatıcı özelliği taşıyan ürünler seçin.

Bu çizgileri yok etmek için cildinize silikon içeren serum kullanın.

Chanel fondöten sizin için iyi bir seçim…

40’lı yaşlar

Bu yaşta herkeste yaşının gerektirdiği çizgiler oluşmaya başlıyor… Aynı zamanda cildinizin neme en çok htiyacı olan dönem… Cildinizi nemlendirecek ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıracak likit fondöten tercih edin…

Nemlendiriciyi yanınızdan eksik etmeyin! Yüzünüzde kuru bir alan görürseniz nemlendirin, böylece daha taze bir görünüşe sahip olursunuz.

Lancome Teint Miracle Likit Fondöten sizin ürününüz…

50’li yaşlar

Yılların verdiği belirgin izleri kendi haline bırakmayın… Harika bir fondöten bütün kırışıklıklarınızı kapamaya yardımcı olur ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Cildinizi yenilemeye yardımcı olacak anti-aging serumlar kullanın… La Mer’ın yenileyici serumlarını deneyin…

Burberry Sheer compact fondöten sizin ürününüz…