Yandan örgü bayanlara yeni bir tarz katıyor. Ünlülerin nasıl farklı bir görüntüye büründüklerini gelin kendi gözlerinizle görün. Punk bir görüntü mü istiyorsunuz? Saçlarınızı Rihanna gibi traş etmenize gerek yok. Kimi kadınların saç stillerinden daha önceden başvurmuş olabiliceği bir moda başıyor.

Saçları yana atmak daha seksi demiştik. Şimdi de kafanızın yan tarafına yaptıracağınız yandan örgü ile modern, şık ve alternatif bir tarza sahip olabilirsiniz. Bakalım ünlüler bu modayı nasıl kullanıyor!

Yandan Örgülü Saç Modelleri Kristen Stewart’ın saç örgüsü
Zuhair Murad moda defilesinde, Kristen Stewart’ın saçının yan kısmına yaptırdığı afrika örgüsüyle saf güzelliğini gözler önüne seriyor. Punk esintileriyle şık gözükmeyi çok iyi becermiş.
Yandan Örgülü Saç Modelleri Carmen Electra’nın saç örgüsü
Carmen Electra biraz fazla kaçırdığı saç örgüsü ile adeta Sean Paul’e benzemiş. Yandan örgü modelleriyle uzun saçlarınızı bambaşka gösterebilirsiniz.

Yandan Örgülü Saç Modelleri Cara Delevingne’nin saç örgüsü
Cara Deelevingne mükemmel punk ve şık kombini ile herkesi büyülüyor. Buğulu göz makyajı, küpesi ve saç örgüsüyle kusursuz gözüküyor. Tabii bu mükemmelliğinde saçlarının payı da büyük.
Yandan Örgülü Saç Modelleri Jennifer Aniston’ın saç örgüsü
Jennifer Aniston’ın saç örgüsü, saçının diğer tarafıyla çok fazla örtüşmüyor fakat yine de güzel oyuncu dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Yandan Örgülü Saç Modelleri Heidi Klum’un saç örgüsü
Saç örgüsünde gerçekten hiçbir kusur bulamıyoruz. Beğenmediğimiz tek nokta boynuna doğru inen fare kuyruğu.