Uzun saçlarınız var, şekilden şekile girebiliyor. Siz bu saçlarınızla neler yapabilirim acaba diye düşünüyorsunuz… Bu sezon sizlere bol bol önerilerde bulunduk. Gerek topuz saç, gerekse at kuyruğu ve çeşitli kombinasyonları çok popüler saç modelleri idi. Fakat bu kez daha basit, ama daha şık bir saç modelinden bahsetmek istiyoruz sizlere. Yanda toplanmış saç modelleri

Saçlarınız uzun ve özellikle hacimli ise, bu saç modelini gerek günlük yaşantınızda, gerekse özel günlerde kolaylıkla yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Mesela saçlarınızı at kuyruğu yaptınız, bunu arkaya atmak yerine yan tarafa doğru atın ve bu şekilde kullanın. Ya da saçlarınıza su dalgası yaptınız. Su dalgası hem dağınık olarak mükemmel görünür, hem de yanda toplarsanız çok ayrı bir hava katmış olur.

Ya da topuz saç modellerini yapmayı ve kullanmayı çok seviyorsunuz diyelim. Bu kez topuzu tam tepede değil de, yanda yapın. Yani demek istediğimiz, saçlarınıza her zaman farklı bir hava katmak için çeşitli modeller deneyin. Tekdüze saç modelleri kullanmak yerine, farklı modeller kullanırsanız her aynaya baktığınızda kendinizi daha farklı göreceksiniz.

Yanda toplanmış saç modellerini kullanan ünlü isimlerden oluşan bir resim galerisi hazırladık. Anlatmak istediklerimizi resimlerle destekleyelim, kafanızda soru işareti kalmasın…