David Beckham’ın güzel eşi, eski şarkıcı, yeni tasarımcı Victoria Beckham’ın dünden bugüne saç ve makyajını mercek altına aldık. Saç modelini sürekli değiştiren ve her yaptığı taklit edilen yıldızın saç rengi ise 4-5 yıldır neredeyse aynı.

Kahverenginin tonları arasında gidip gelen Beckham’ın saçlarında ara ara bakır ve küllü kumral gölgeler görüyoruz. Uzun yıllar saçlarını bob, pixie gibi kısa modellerde kullanan tasarımcı son bebeği Seven Harper Beckham’a hamie kaldığından beri uzun kullanıyor. Makyajı ise saçları gibi uzun süredir aynı. Stili ile ilgili radikal değişimler yaşamayan yıldızın vazgeçilmezi gri ve naturel tonlarda dumanlı gözler ve nude tonda parlatıcılar.

Victoria Beckham ile özdeşleşen saç modeli ise asimetrik kesim saçlar. Fakat Victoria Beckham uzun zamandır bu modelden vazgeçmiş durumda ve saçlarını uzatıyor.

Dünyaca ünlü moda ikonu Victoria Beckham’ın şuana kadar kullanmış olduğu, en beğenilen saç modellerinden bir demet sizlere sunmak istiyoruz. Bunu seçerken de, modellerin 2019 yılına da uyumlu olmasına dikkat ettik.