2019 saç trendleri arasında hala kısa saç var. Fakat uzun saçımdan vazgeçemem diyenler de unutulmadı! Gelecek sene uzun saçlarda hafif su dalgaları, retro modeller ve doğal ışıltılar olacak. Öne çıkan trendlerden diğer ikisi de gölgeler ve kahküller… Değişiklik yapmak isteyenler için bol seçenekli, çok şık bir yıla günler kaldı.

Retro dalgalar, her yüz tipine çok yakışıyor. Yıllardır trendini kaybetmeyen retro dalgalar, 2019 yılında da uzun saç severler için kullanımda olacak.

Katlı saç kesimlerinde ise “rüzgar fönü” sayesinde saçlarınız inanılmaz güzel görünecek.

Ve elbette 2019 uzun saç modası arasında baştacımız doğal dalgalar. Doğal dalgalar, 2019’ye damgasını vuracak. Doğal dalgaları saç köpüğüyle elde edebilirsiniz.

Su dalgası saç modelleri de 2019’de trend haline gelecek. Su dalgası 2018’de kazandığı popüleriteyi hala kimseye bırakmadı.

Kakül kullanan kadınlarda ise, bu sezon bizi uzun kahküller bekliyor. Uzun kahküller sezonun en sevilen saç trendlerinden olacak. İsterseniz kahkülü yana alarak kullanabilirsiniz. Uzun bir kahkül kesimi geniş alınlılar için mükemmel seçim!

2019’de saçlarda bol bol kat ve gölge var. Dilerseniz şimdi bu yazdıklarımızı resimlerle gösterelim ve uzun saç modelleri 2019 yılında nasıl olacak beraber görelim.