Geçtiğimiz gün kısacık kestirdiği saçlarını sosyal medya paylaşım sayfasından hayranlarına gösteren R&B yıldızı Beyonce, aslında bu kararı alan tek yıldız değil.

Rihanna’dan Anne Hathaway’e, Cameron Diaz’a ünlülerin uzun saçlarından kimi zaman sıkılıp kimi zamansa rol için kestirdikleri saçları moda oldu. Peki hangi ünlü kadın hangi kısa saç kesimini kullandı hatırlıyor musunuz?

Ünlülerin Kısa Saç Modelleri Beyonce
8 Ağustos 2013 günü, erkek kesim kestirdiği saçlarını Instagram hesabından gösteren şarkıcı, herkesi şaşırttı. Diva, uzun yıllardır kullandığı uzun saçlarından bir türlü vazgeçememişti. Beyonce için büyük bir adımdı.
Ünlülerin Kısa Saç Modelleri Rihanna
2012 Mtv Video Müzik Ödülleri’nde Barbadoslu şarkıcının saçlarını hatırlıyor musunuz? Riri, kısacık kestirdiği siyah saçlarından bir süre vazgeçti. Uzun ve farklı modelleri kullansa da, yine sıkıldı ve saçlarını kısacık kestirdi.
Ünlülerin Kısa Saç Modelleri Keira Knightley
İngiliz oyuncuyu doğal dalgalı omuz hizası saçlarıyla görmeye alıştık. 2005 yılında Domino filmi için kısacık kestirdiği saçlarını hatırlıyor musunuz? Ön kısımlarını uzun perçemli bıraktığı arkası erkek kesim saç modeliyle de Knightley beğenilmişti.
Ünlülerin Kısa Saç Modelleri Cameron Diaz
Aralık 2011’deki süper kısa saç modeli ona dramatik bir görünüm katmıştı. Bir anda saçlarını kısacık görünce kendini kötü hisseden ve ağlamaya başlayan Diaz, bir kadın için buna alışmanın zor olduğunu söylüyor.
Ünlülerin Kısa Saç Modelleri Miley Cyrus
Miley Cyrus’u eski haliyle tanımak neredeyse imkansız. Genç yıldız, şu sıralar platin sarısı kısa punk stili saçlarıyla dolaşsa da, önceki yıllarda upuzun saçlarıyla süslü kızı oynuyordu.
Ünlülerin Kısa Saç Modelleri Natalie Portman
2005 yılında V for Vendetta filmi için saçlarını kazıtan Portman’ı hatırlatalım. Portman’ı bu büyük dramatik değişim hoş bir havadan sert bir görünüme sokmuştu.