Saç trendlerini ünlülerden takip ediyoruz. Sayısız modacı ile kendilerine günün gerektirdiği imajı veren ünlüler, 2012 yılına değişerek girdiler.

Kimi eski yıllara dönüş yaptı, kimi kahkül kullandı. Ünlülerin 2012 saç kesimlerini incelediğimzde gözümüze en çok çarpan saç kesimi kahkül oldu. Değişen saçlarıyla yepyeni bir görünüm kazanan ünlü isimler, eski hallerine nazaran yıllar geçse de genç görünmeyi başarıyor.

Ünlülerin bu saç kesimleri, “saçın yaşı genç göstermekte” ne kadar etkili olduğunu kanıtlar nitelikte. Eski tarz saçlar ile yeni saç kesimlerini karşılaştırdığınıza bu değişimi kolaylıkla görebilirsiniz. Hatta “eskiden daha yaşlıymış” diyeceğinizi duyuyor gibiyiz.

Hollywood kendini bakıma aldı! 2012’de değişen saçlarıyla en beğendiğimiz kadınlar birer ilham perisine dönüşüyor. Kahkül en sevilen kesim tarzı olmuş.

Bu isimlerden en çok dikkat çekeni Rihanna oldu. Saçlarını sarıya boyatarak, “esmerlere sarışın yakışmaz” tezini bizlere çürüttürdü. Bu cesur değişimin ne kadar yakıştığını siz de göreceksiniz.