Renkler, kalabalığın içinde farkedilmenizi sağlayan en önemli etkenlerden diyebiliriz. Saç, ten, göz renginize bağlı olarak size en iyi giden rengi seçebilirsiniz. Kıyafetlerinizde doğru renkleri kullandığınızda göz alıcı bir şıklığa kavuşacaksınız.

Kızıllar yeşil tonların içinde muhteşem görünüyorlar. Yeşil ne kadar koyu olursa, çekicilikleri de o kadar artıyor. Aktris Kate Walsh da zeytin yeşili elbisesiyle saçlarının güzelliğini ortaya koyuyor.

Şarap rengini taşımak zordur. Kahverengi saçlar ve kahverengi gözler, bu renginin ağırlığını kaldırabiliyorlar. Natalie portman, kahverengi gözleri ve saçlarıyla şarap renginin sıcaklığını yakalıyor.

Senenin modası parlak renkler esmerlerden yana. Parlak renkler ancak esmer bir tende kendini gösterebilir. Jennifer Lopez bu avantajını mini bir elbiseyle çok iyi değerlendiriyor.

Sarışınlar ve açık tenliler, pastel renkleri üzerlerinde büyük bir şıklıkla taşıyorlar. Uçuk pembe, mavi, mint yeşili renkler tam sarışınlara göre. Paris Hilton bu renkleri sıklıkla kullanıyor.

Koyu sarı saçlar, bal ve karemel renkleriyle uyum sağlıyorlar. Mischa Barton her iki rengi başarıyla kombinlemiş.


Güçlü renkleri en rahat esmer kullanıyor. Eva Mendes mandalina rengi elbisesinin içinde harika görünüyor.


Açık tenli siyah saçlı kadınlar canlı renkleri istedikleri gibi kullanabilirler. Lucy Liu canlı mor elbisesiyle göz dolduruyor.