Seksi saç modelleri arasında başı çeken dalgalı saçları Hollywood ünlülerin yandan öne alarak kullandığı dalgalı saçlar olarak karşımıza çıkıyor. Kimi zaman çok zarif kimi zaman kışkırtıcı olan bu saç modeli kulak manşeti trendini de öne çıkarıyor.

Zarif mi, masum mu, kışkırtıcı mı? Bakalım siz hangisi olmak isteyeceksiniz? İşte Miranda Kerr, Gisele Bündchen ve Jessica alba gibi gözde ünlülerin kullandığı yandan dalgalı saç modelleri!

Yandan Dalgalı Saç Modelleri Gisele Bündchen
Süpermodel Bündchen, kıskanılacak saçlara sahip. Yandan ayırıp tek taraftan öne aldığı saçları canlı ve doğal dalgalarla süslü.

Yandan Dalgalı Saç Modelleri Eva Longoria
Longoria 80’li yılların dalgalı saç modelini kullanıyor. Yandan ayırdığı muntazam buklelerini yandan önde tutarak kullanıyor.

Yandan Dalgalı Saç Modelleri Brooklyn Decker
Hacimli ve büyük dalgalar da çok seksi duruyor. Bir tarafı kulak arkası bırakıp yandan alarak diğer taraftan öne aldığı dalgalı saçlar özenilecek cinsten.

Yandan Dalgalı Saç Modelleri Jessica Alba
Düz saçları çok yakıştırdığımız Alba, saç uçlarını kıvrımlı bırakıp yandan öne attığı saçlarıyla yine çok doğal bir seçim yapmış.

Yandan Dalgalı Saç Modelleri Miranda Kerr
Yandan ayırdığı saçlarını kulak arkası yapıp ören Kerr, saçındaki ışıltıları öne çıkaran dalgalarıyla mükemmel bir görünüm elde etmiş.