Tarihteki en seksi kadınların saç rengi olan sarı, doğru bir makyajla birleştiğinde karşı konulamaz bir güzellik yaratır. Efsaneler arasına katılabilmek için işin püf noktalarını bizden öğrenmelisiniz.

1. Doğal renkler
Bu tonları çok seviyoruz, çünkü herkese yakışıyor! Özellikle ten renginin belirgin olduğu sarışınların ‘palyaço’ etkisinden korunmaları için göz çevrelerinde orta ton kahverengileri tercih etmesi gerekiyor. Dudaklarınıza şeffaf parlatıcı uygulamanız da genç ve taze bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.2. Bronz
Bronz renkler sizin için yaratılmıştır. Özellikle allıklarda bronz renkleri tercih edin. Ruj ve göz farı için metalik ışıltılı bronz renkleri kullanabilirsiniz.

3. Barbie pembesi
Barbie en iyisini bilir! Pembe tonları kıyafetlerinizde ve saç aksesuarlarınızda da kullanın. Enerjik bir renk olduğundan yorgunluğunuzu gizlemenize bile yardımcı olur. Pembe ruj daima enerjiktir.

4. Açık renkli göz kalemleri
Siyah makyajdan uzak durun, Orta ton gri, kahverengi, mavi ve yeşil göz kalemleri ten renginiz için çok uygundur. Kirpikleriniz için siyah ya da koyu kahverengi maskara kullanabilirsiniz. Koyu kahverengi maskarayı denemenizi özellikle tavsiye ediyoruz.

5. Cesur dudaklar
Rujdan vazgeçemeyenlere karşı konulamaz bir kombinasyonumuz var: Kırmızı ruj ve sarı saç! Marilyn Monroe efsanesinin ikonik kırmızı rujunu doğal tonlardaki makyajınızla kombinleyebilirsiniz. Gece makyajınız için fuşya kullanın.