Saçlarınızın sıradanlığından şikayetçiyseniz bu önerilerimize kulak vermelisiniz. Saç tasarımcıları erkeklerin en seksi bulduğu saç modellerini açıkladı. Biz de tüm detaylarıyla erkeklerin bayıldığı bu saçları inceliyoruz.

Hacimli saçlar Hacimlendirin!
Seksi ve naturel saçları elde etmek saçlarınıza hacim vermekle mümkün. Eva Mendes ve Drew Barrymore gib Hollywood yıldızlarının saçlarındaki hacimden bahsediyoruz burada. Az saçınız olsa bile köpükler yardımıyla onları hacimlendirmeniz önerimiz.

Dalgalı Saçlar Dalgalandırın!
Gisele Bundchen’in uzun kendinden dalgalı saçları onu seksi kılan detaylardan. Oval yüz hatlarınız varsa size önerimiz saç uçlarınızı parmaklarınıza dolayıp bırakın böylece kıvrımlı uçlara kavuşabilirsiniz.

Kabarık Saçlar Kabartın!
Beyonce’un çikolatamsı teniyle saçındaki daha açık renk gölgeler muhteşem bir uyum içinde. Orta kestane saç rengini ve gölgeleri bir deneyin deriz. Beyonce’un tepe kısmının kabarıklığı da sevgilinizin özel bir gecede görmek istediği türden.

Kalem Topuz Saçlardaki fantaziler
Toka bulamadığımızda ya da uzun saçlarımızdan bunaldığımızda kalemlerle yaptığımız topuzlar meşhurdur. Bu dağınık topuzlar biraz özen gösterilince bir prenses topuzu havasını da alır.

Orta boy saçlar Orta boy saçlar
Uzmanların dediğine göre romantik buluşmalarda kadınların en göz alıcı saçları bunlarmış. Kate Moss’un omuzlarına değen uçları kıvrımlı doğal saçları oldukça dinamik görünüyor.


Katlı kesim Katlar
Saç tasarımcıları düz uzun saçlara çene hizasından bol katları tercih etmeli diyor. Saçlarınıza katlar verin. Oval yüz hatlarına sahip kadınlara çene hizasından başlayan bol katlar önerimiz.