Biraz saçlarınızı renklendirmeye ne dersiniz ?

Cesur ve marjinal kadınların tercihi olan saç renklerini, siz de saçınızda sadece bir tutam kadar yapabilir, saçınıza inanılmaz değişik bir hava katabilrisiniz.

Patlıcan moru, kırmızı, pembe, yeşil… Kullanmaya cesaret isteyen bu renkleri gerek postiş ile, gerek renkli spreyler ile gerekse kaynak saç ile saçınızda görmek sizi çok şaşırtacak, ayrıca çok da hoşunuza gidecektir.

Cesur ve kendine güvenen genç kızlar saçlarını tamamen bu renklere boyatabilir. Keza bunun örneklerini çevremizde görmemiz mümkün. Fakat saçınızı tamamen bu marjinal renklere boyatmaktan çekiniyorsanız, tavsiyemizi dinleyip sadece bir kaç tutam saçınızı bu renklere boyayıp inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu renkleri saçınızda kullanmanın en basit yöntemi, renkli saç spreyleridir. Renkli saç spreyleri, sadece saçınızda 1 günlük değişim yaşatmış olur. Tavsiye ettiğimiz kullanım şekli de budur. Bu kadar radikal bir değişiklik sizde ne gibi bir izlenim bırakabilir, bunu saç spreyi ile görebilirsiniz. Beğenmeme durumunuzda geriye dönüş çok basittir.

Diğer yöntem ise, tutamlar halinde satılan renkli postişler. Bu yöntem de çok basittir. Bir kaç tane postiş alıp saçınızın farklı yerlerinde kullanıp değişimi görebilirsiniz.

Ben bu yöntemlerle uğraşamam uzun süreli kalıcı olsun diyorsanız da, kaynak saç tavsiye edebiliriz. Diplere yapılan kaynak saç ile kendi saçınızdan farksız olarak ek saçlar elde edebilir ve onları istediğiniz renge boyatabilirsiniz.

Eğer saçınıza renk katmaya karar verdiyseniz, sizlere 2 veya 3 renkli saç renklerinden oluşan bir galeri hazırladık. Bu renki saç modellerine bakarak bilgi edinebilir ve en azından saçınızda uygulama konusunda karar vermiş olursunuz.