Özellikle bu kapalı havalarda sabahları tatlı tatlı uyumak ne kadar cazip geliyor, değil mi? Fakat bizi bekleyen bir işimiz ya da okulumuz var. Hemen kalkıp yeni gün için hazırlanmalıyız!

Bir gün önceden kıyafetlerimizi seçebilme şansımız olsa da ‘bir anı bir anını tutmayan’ saçlarımız için ön hazırlık yapmamız pek mümkün olmuyor. Bu yüzden sabahları daha hızlı güzelleşmemize yardımcı olacak bazı modelleri hafızamıza atalım!

Kullanımı çok pratik gibi görünse de kısa saçlar gerçek bir baş belası olabilir. Mutlaka saç tipinize uygun bir köpük alın ve bunu uygulayarak saçlarınızı karıştırın. Saç kurutma makinesi yüksek ayarda çalıştırıp saçlarınızı rastgele kurutun. Sadece 4 dakikada çok seksi saçlarınız oldu!

Saç bantları ve taçlar da kısa saçların kurtarıcısı… Aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.Bu saç modeline bayılıyoruz! Bu sene podyumlardan Hollywood’a kadar her yerde örgüler var. Saçlarınızın kenarlardan uçuşan tellerini hiç önemsemeden -hatta mümkün olduğunca dağınık şekilde- örün ve çıkın. Sadece iki dakikada defileye ya da kırmızı halıya çıkabilecek saçlarınız oldu!

Örgünüzü kurdeleler ya da tokalarla süsleyebilirsiniz.
Şık bir topuzun yerini hiçbir şey tutamaz. En harika topuz da çorap lastiğiyle yapılıyor. Sadece 1 dakikada hacimli ve kesinlikle bozulmayan bir topuz elde edebilirsiniz.

Bu topuzu nasıl yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.


Dominatriks -yani sıkı ve gergin- atkuyruğu her saç için de uygun olabilir. Dağınık saç trendinden hoşlanmadıysanız mutlaka deneyin. Süslü saç aksesuarları ya da kendi saçınızı kulnnarak atkuyruğunuzu süsleyebilirsiniz. Bir saç düzleştiriciniz varsa bu saçı yapmak 4 dakika sürüyor!