Ünlülerin saç modelleri ve makyaj tekniklerinden esinleniyoruz. Kadınların özel günlerde dikkat etmesi gereken saç ve makyaj önerilerini inceliyoruz. Tam olarak seksi ve şehvetli görünümü sağlayan saç ve makyajdan bahsetmiyoruz. Özel gecelerde kendiniz gibi rahat görünmenizi sağlayan makyaj teknikleri ve havalı saçlar mevzu bahis.

Sade ama çok hoş görünen saç modellerini kullanmak ve ünlülerin makyajındaki püf noktaları öğrenmek isteyen kadınlar gözünü dört açsın. İşte basit dokunuşlarla seksi ve ilgi çekici olabileceğiniz 7 taktik!

Özel Günler İçin Saç ve Makyaj Modelleri İşte size bir örnek. Bir defile çıkışında görüntülenen Diane Kruger’in kullandığı örgü saç modeli abartısız ve hoş duruyor. Sıkı bir örgü değil bu, katlı saçlara da uygulanabilecek sevimli bir model. Modeli yün bir şapkayla bütünleştiren Kruger, bu seçimiyle de dikkati üzerine çekmeyi başarmış.
Özel Günler İçin Saç ve Makyaj Modelleri Jennifer Lopez katıldığı ödül törenlerinde daima seksi. Bu seksiliği kıyafet seçimi, makyaj ve saç modeli destekliyor. Transparan makyajı aksesuarlarını ön plana çıkaran saçlarıyla harika görünüyor. Elbisesi ve aksesuarlarındaki ışıltıları dengelemesi ten rengi tonlarında belli belirsiz makyajı ve sadece göz bölgesine uyguladığı gri tonlardaki gölge efekti sayesinde.Özel Günler İçin Saç ve Makyaj Modelleri Yanlış fırça kullanımı nelere mal olur bilirsiniz! Fırçaların yeni versiyonlarıyla yumuşak, esnek ve uygulaması çok kolay. Kirpiklerinizi uzun ve güçlü gösteren maskaraları tercih edin. Gözlerinize uyguladığınız koyu makyaj göz renginizi de açar.

Özel Günler İçin Saç ve Makyaj Modelleri Pastel gözler günlük hayatta makyajınız için ideal. Kerry Washington sade ve şık görünümünde bu makyajın katkısı büyük. Göz kapağınızın altı kısmını kaplayacak şekilde uygulayacağınız pastel farlar, gözlerinizi belirgin, güçlü ve doğal gösterir.

Özel Günler İçin Saç ve Makyaj Modelleri Bazı geceler çok ciddi bazense bir prenses kadar narin gördüğümüz Taylor Swift, bu kez toplu saçlar ve buğulu göz makyajıyla büyülüyor. Metalik göz makyajının trend olduğu dönemde siyah rimelle birleşen buğulu, tatlı metalik görüntüye hayran kaldık. Siz de gözlerinize güveniyorsanız, bu tonları ve tekniği kullanarak öne çıkarın.
Özel Günler İçin Saç ve Makyaj Modelleri Saten dudak parlatıcılarının modasının geçtiğinin kanıtı burada. Size bir de sır verelim: Erkekler mat dudaklara bayılıyor. Thandie Newton’un kırmızı mat dudak makyajıyla kendinden emin. Yarı şeffaf etkili makyaj malzemelerini denemeniz önerimiz.