Saçlarının basit ve durgun görünümünden şikayetçi olan kadınların ve saçlarına hacim ve tutku katmak isteyenlerin başvuracağı saç modellerini ayağınıza getiriyoruz. Filmlerde gördüğümüz o romantik, duru, çok özel saçlara artık özenmeyeceğiz. Saçlarınız bu modellerle daha duygulu ve daha yumuşak. İşte duygulu ve tutkulu saç modelleri!

dalgalar Harika dalgalar
Amanda Seyfried’in saçlarındaki belirgin dalgalar saç rengiyle bütünleşerek ışıldamasını sağlıyor. Bu saç modelini elde etmek çok da zor değil.

Kuru saçlarınızınza uygulayacağınız yuvarlak fırçanız ve şekillendirici krem sayesinde kıvrımlı dokuyu elde etmek mümkün.kıvrımlar Dinamik kıvrımlar
Megan Fox’un saçlarındaki ışıltıyı kıskanmanıza gerek yok. Bu dalgalar saçlarınızı hem daha dolgun gösterecek hem de size daha yumuşak bir silüet çizecek.

Büyük dalgalar için uğraşınız da biraz büyük olacak. Saç kurutma makinanız, yuvarlak saç fırçanız ve saç spreyiniz gerekli malzemeleriniz.kısa saç Kısacık saçlar
Anne Hathaway’in kısacık kestirdiği saçları yüzüne çok yakışıyor. Bu saçlar kadınları hem çok masum gösteriyor hem de erkeklerin onları daha seksi bulmasını sağlıyor.

Saçızın öne doğru perçemli bırakmanız bu saç modelinin püf noktası.
belirsiz dalgalar Belli belirsiz dalgalar
Jessica Biel’in saçlarında kahkül ve belli belirsiz dalgalarının birleşimi çabasız modern bir görüntü çıkarmış.

Saç şekillendirici kremleri kullanarak ve parmaklarınız yardımıyla saç tutamlarınız hafif kıvrımlı forma sokmak mümkün.tatlı kıvrımlar Tatlı kıvrımlar
Keira Knightley’e bu peri saç modeli çok yakışıyor. Yüz hatları ve bakışlarıyla bütünleşen bu saç modeli herkesin özeneceği türden. Çoğunlukla eski zaman romantik filmlerinde gördüğümüz bu saç modeli bizim de favorimiz.

Saçlarınızı büyük tutamlara bölüp, kıvırarak arkaya doğru toplanmasını sağlayın. Siyah firketelerle arkada oluşan topuzu tutturun.maşalı kıvrımlar Maşalı kıvrımlar
Jessica Chastain’in kızıl saçları uçlara doğru saç maşasıyla yapılan kıvrımlarla hareketlendirilmiş. Bu kıvrımlar hem saçlarınızı daha çok gösterir hem de size bir leydi havası katar.

Ayrıca saçlarınızı serbest bıraktığınızda bir tarafta toplayıp omzunuzun önüne doğru almanız daha seksi bir silüet yaratır.


doğal topuz Natüral topuz
Minka Kelly bir balerin topunuzunu yorumlamış. Dağınık topuz olarak adlandırdığımız saçlar sizi masum duru ve güçlü göstermeye de aday. Tarzınızı topuzunuzla yansıtmaya ne dersiniz?