Eski bir gelenek olsada bu yıl saçların katlı kesileceğini belirterek, uzun katlı saçlar haberi yapmıştık. Şimdi ise konumuz; orta boy katlı saçlar

Kat kesim saçlara her zaman dinamiklik kazandırır ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Fön veya maşanın daha belirgin görünmesinin nedenidir. Kullanımı da oldukça rahat. Çünkü daha kolay şekil alır. Hem sportiftir, hem de her zaman havalı…

Kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa kat kesimi denemeniz gerekiyor. Hem de boyu kısalıcak diye bir endişe duymanıza da gerek yok. Aynı zamanda saçı az olanlar da kaçlı kesim tercih etmeli. Biraz hareket saçlarınızı olduğundan daha gür gösterir.

Saç tasarımcılarıda katlı saçların 2019 yılında plana çıktığını söylüyor.

Orta boy saç modelleri 2019 yılında katlı kesimlerle daha havalı ve canlı görünüyor. Özellikle orta boy saç modellerine, doğal bir görünüm kazandırırsanız işte o zaman 2017 trendini siz de yakaladınız demektir.

Sizlere fikir vermesi açısından, 2019 Orta Boy Saç Modelleri‘ni paylaşıyoruz. Biz bu saç modellerini çok beğendik. Eğer orta boy saç kesimi kullanıyorsanız bu modellere mutlaka gözatın.