Uzun saçlarınıza romantik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız; 2017 saç trendlerinde öne çıkan örgülü topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Her gün bir farklı model için ilham verecek öneriler için sayfaları takip edin!

Bu sene saçlarda örgü modellerinin popüler olduğunu her yazımızda belirtiyoruz. Gerek at kuyruğu, gerekse farklı şekilde örgüler kullanarak saçlarınızı trend akımınlarına uydurabilirsiniz.

Topuz saç modeli ise kadınlar çok sevdiği ve sürekli kullandığı bir saç modelidir. Örgü ve topuz bir araya gelince ise, böyle muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor. Örgülü topuz…

Örgülü topuzlar, saçınızı ördükten sonra tepede yahut yanda saçınızı toplamanızla oluşur. Mesela spor bir görünüm için, örgüden taç yapıp topuz şeklinde kullanabilirsiniz. Ya da abiye bir kıyafet üzerinde kullanmak için yandan örgülü topuz yapabilirsiniz. Bu modellerde sınır yok, istediğiniz şekli saçlarınıza verebilirsiniz.

Biraz sonra göreceğiniz örgülü topuz modelleri‘nin çoğunun anlatımını Saç modelleri yapımı ve Saç yapılış videoları kategorilerimizden bulabilirsiniz. Hemen hemen hepsinin yapılışını sizler için daha önce yayınlamıştık.

Bu örgülü topuz modelleri ile muhteşem görüneceksiniz…