Köpük Saç BoyasıSaçlarınızın rengini değiştirmek ya da saçlarınızdaki beyazları tamamen kapatmak mı istiyorsunuz? Evinizin rahatlığında, köpük saç boyasının kullanım kolaylığıyla; saçlarınızın hayalini gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Köpük saç boyası; evde saç boyamayı, eğlenceye dönüştüren üstün özellikleriyle saçlarınıza yoğun renk verir. Boyama işlemi sırasında yüzünüze ya da çevreye akmaz; tıpkı şampuanlama yapar gibi kullanıp saçlarınızın rengini değiştirmenizi sağlar.

Birbirinden farklı renk seçenekleri sunan köpük saç boyaları‘yla, kuaföre gitmenize gerek kalmadan, hem zamandan hem paradan tasarruf ederek saçlarınızı renklendirir! Yeni nesil köpük saç boyaları, uygulama adımlarına dikkat edildiği takdirde uzun süre aynı parlaklıkta kalacak saçlara sahip olmanızı sağlar.

Köpük boya ile saç boyama işlemi öncesinde saçlarınızın birkaç gün önceden yıkanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede, saç derisi tarafından salgılanan doğal yağ ile saç boyasını kolayca uygulayabilir ve sizi mutlu edecek sonuçlar alabilirsiniz.

Köpük Saç Boyası Nasıl Kullanılır?
Köpük saç boyasını kullanıma hazırlamak için zengin renk pigmentli boyayı köpük oluşturan şişeye boşaltın. Sıvı karışımını sadece 3 kere salladıktan sonra, şişeyi yanlarından sıkarak eldivenli elinize köpüğü sıkın. Oluşan köpük boyayı saçınıza uygulayın. Köpüğü saçınıza sürün. Tüm saç tellerine yayılması için geniş dişli tarak yardımıyla tarayın. Köpük saç boyası kutusunun üzerinden belirtilen süre kadar boyayı saçlarınıza bekletin ve sürenin sonunda ılık suyla durulayın. Sonuç; göz alıcı parlaklıkta ışıldayan saçlar.