Dalgalı, klasik veya kısa saçlar: Kare yüze en iyi giden kısa saç modellerini ünlü isimlerden esinlenerek uygulamak iyi fikir olsa gerek.

Erkeklerin kısa saçları daha seksi bulduğu aşikar. Yüz şeklinize uygun saç kesimini henüz belirleyemediyseniz ya da sürekli değiştirmek zorunda kalıyorsanız, Marion Cottilard’dan Alicia Keys’e ünlü kadınların kısa saç modellerinden esinlenin deriz. İşte sizin için seçtiklerimiz!

Kare Yüz Saç Modelleri Karlie Kloss
İşte kare yüze sahip birinin en havali hali. Kısa saç dinamik daha canlı ve daha seksi gösterir. Kloss’un kulak altı küt kesim saçlarını hareketlendiren bir perçemi var. Perçemler her yüz şekline ve saç kesiminie iyi gitmez.
Kare Yüz Saç Modelleri Natalie Vodianova
Doğal ve sevimli duran dalgaları kullanıyor Vodianova. Burada öne çıkan ve kısa saçları dolgun gösteren nokta: Dalgalar.

Kare Yüz Saç Modelleri Alicia Keys
Keys’i böyle görmeye pek alışık değiliz. Çene yapısına ve yüz hatlarına giden bir kesim seçmiş. Kulak hizası kestirdiği saçları ona şık bir hava vermiş. Siz de bu riski alanlardan mısınız?
Kare Yüz Saç Modelleri Marion Cottilard
O her haliyle güzel. Düz ve zarif. Öne doğru asimetrik gelen saçları oy birliğiyle kabul edilmiştir.

Kare Yüz Saç Modelleri Leighton Meester
Meester hiç birşeyden korkmadığını radikal bir kararla kanıtladı. Kısa küt kestirdiği saçları onu daha dinamik göstermiş. Düz tuttuğu saçlarını geriye doğru tarayıp alın bölgesini açması da iyi bir seçim.
Kare Yüz Saç Modelleri Vanessa Hudgens
Kulak altı saçlarının uçlarını kıvrımlarla süslemeyi ve daha hacimli bir görüntü oluşturmayı başarmış Hudgens. Bu model ona çok yakışmış.