Sarı saçlarınız daha alımlı dursun istiyorsanız, teninize yakın tonları tercih edin. Karamel tonları, sarı saçlarınızı daha parlak gösterir ve size göz alıcı bir güzellik verir. Doğal bir renk ve yumuşak gölgelere kavuşunca aradığınız görümü yakalayabileceksiniz.

Karamel ışıltılarla süslü sarı saçlarınız varsa, ya da daha koyu saçlara karamel ışıltılar kattıysanız, bu gölgelerin herşeyle iyi gideceğini biliyorsunuz demektir. Her zaman kendi saç renginize dönebilir ve doğallığınızı da koruyabilirsiniz. Sarının mükemmel gölgeli halini arıyorsanız, karamel sarılar bej sarı ve daha koyu altın renklerliye uyum sağlar.

Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez, Jessica Alba, Natalie Portman ve Rosie Huntington gibi ünlüler karamel sarı saç renginden şaşmıyor!

Karamel Sarı Saç Renkleri Karamel tonuyla saçınıza harika bir efekt verin. Taşıması çok kolay, karamel sarı uzun saçlı kadınların saçlarını hem dolgun hem dolgun gösteriyor. Sarı saçları tekdüzelikten kurtaran karamel ışıltılar, saça altın bir dokunuş veriyor.

Karamel Sarı Saç Renkleri Krem brule ve şeker tonlarında birşeyler istiyorsanız, karamel tonları sizin için doğru seçim. Saçlarınızdaki bu ışıltılar saçları zengin ve canlı gösterir. Soluk göründüğünüzü düşünenlere, karamel ışıltılar yüzünüzü belirgin ve daha hoş bir bakış verir.

Karamel Sarı Saç Renkleri Kumrallar için de aynı şey geçerli. Saçlarınızla teniniz sizi boğuyor ve baygın gösteriyor olabilir. Saçlarınızın bir iki ton kadar açığı karamel gölgeleri kullanın. Kırmızıya kaçan gölgelerden kaçının, saçınızın tonunun bozulmaması önemli.

Karamel Sarı Saç Renkleri Yumuşak ve duru bir görünüm istiyorsanız da karamel sarılar tam size göre. Dalgalı saçlar ve kıvrımlar katlı saçlarınzı daha dolgun ve sağlıklı göstermeye hazır. Koyu karamel sarı saç ve daha açık gölgeler ve çok kısa saçlardan kaçınmalısınız. Çünkü bu kesim karamel sarı saç renginizin muhteşemliğini kapatır.
Karamel Sarı Saç Renkleri Sarı ve karamel gölgeler saç dokunuzu sıkı ve saç renginizi daha belirgin yapar. Ayrıca karamel tonlarındaki gölgeler yaz aylarında saçınıza ışıltı verir.