Kadınların merak ettiği bir soru kahverengi göze makyaj nasıl yapılır? Hangi tonları kullanmak gerekir? Kahverengi gözleri olam kadınlara muhteşem maktaj önerilerini inceliyoruz şimdi.

Renkli gözlülere özenen kadınlar şunu söylememiz gerekiyor, aslında siz daha şanslısınız. Dünyanın nüfusunu ele aldığımızda çoğunluğun içinde yer almak çok da kötü değil. Önemli olan o çoğunlukta belirmek ve ışıldamak. Birkaç taktikle kahverengi gözlerinizin rengini açabilir ve o kalabalığın içinde tek parıldayan olabilirsiniz.

Kobalt gölgeler Kobalt rengi gölgeler
Kahverengi, tüm renklerle uyum sağlayabilen bir renk aslında. Yani elinizde bir çok seçenek var. Makyaj tasarımcılarının önerdiği ilk renkse büyülü kobalt mavisi. Bu renk tonuyla ve dokunuşlarıyla sizi hem zengin, hem elegan gösterecek. Koyu kahverengi gözler için ideal bir renk olan kobalt mavi, kontrast ve gölgeler sayesinde muhteşem bir görünüm sunar.


patlıcan moru maskara Patlıcan moru maskara
Mor gölgelerin sizde nasıl duracağını hiç düşündünüz mü? Biraz cesaret diyoruz ve sizi değişikliğe davet ediyoruz.

Patlıcan moru maskaralar kahverengiden elaya çalan gözlerinizi daha da belirginleştiriyor efendim. Bu dramatik tonun size yakışacağına eminiz. Bakışlarınızı konuşturmak için bire bir.yeşil efekt Yeşil ve gold efektler
Tatlı mı tatlı bir göz makyajı için, yeşilin ve gold dokunuşların birleştrildiği bir far kullanmaya ne dersiniz?

Biz denedik ve ondan vazgeçemiyoruz! metalik vurguların kıyafetlerde ve makyajlarda trend olduğu bu yılda, sizi daha çarpıcı bakışlara kavuşturacak bu ürünü denemelisiniz.


bakır tonlar Bakır tonlar
Sıcacık tonları makyajınızda kullanmak hakkınız. Nötr ve samimi tonlar derken bakır tonları kullanmaktan bahsediyoruz. Gözlerinize ışıltılı bir etki vermeye hazır.

mavi tonlar Mavi tonlar
Koyu mavi, günlük kullanımlar için en iyisi. Ofis makyajı için veya arkadaşlarla dışarı çıkacağınızda tercih edebileceğiniz en doğal ton. Üstelik kahverengi gözleri de güçlü ve yalın gösteren türden.
gold efektler Gold efektler
Altın tonlar başlı başına bir büyü etkisi yaratıyor zaten. Düz ve az kullanıldığında bile silüetinizi değiştirme etkisi var. Kahverengi gözleriyse bir başka parlatıyor. Kahverengi gözlerde bu ton asla sırıtmıyor. Bizim de favorimiz!