Her banyodan sonra kabarmasın diye uğraştığınız saçlarınızın günün birinde trend haline geleceğini hiç düşünür müydünüz? Saçlar 80’lere geri dönüyor! Madonna’yı kabarık saçlarıyla hepimiz hatırlıyoruz. Sizce de küçük bir düzenlemeyle harika durmaz mı!

2019 podyumlarında öne çıkan kabarık saçlar, ünlü yıldızların da favorisi olmayı başardı. Saçlar doğal hallerine yakın olacak. Düzleştirmek için veya şekle sokmak için saatler harcamanıza gerek yok. Keza, 2019 yılına ait saç trendlerini yazdığımız her yazıda, artık saçlarda doğallığın önplanda olduğunu ve kuaförden yeni çıkmış gibi yapılan saçların demode olduğunu belirtiyoruz.

Peki doğal kabarık saç modelini nasıl yapacaksınız?

  • Gereken malzemeler çok basit! Sprey, ince uçlu tarak ve bigudiler…
  • Saçlarınızı yıkadıktan sonra hafif nemliyken sarın ve 30 dakika sonra açın.
  • Öne attığınız saçlarınızın dalgalarını tarağın ince ucuyla açın ve bolca sprey sıkın. Böylece kabarık ve doğal görünecek, hem de çok kısa zamanda harika saçlara kavuşmuş olacaksınız.

İşte hepsi bu kadar basit. Eğer saçlarınız uzunsa, saçlarınızı bir kere olsun kabarık kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saç yapınıza göre (kalın veya ince telli) verdiğiniz hacmi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi 2019 kabarık saç modelleri galerimize gözatalım. Bakalım kimler saçlarını nasıl kullanmış…