İnce telli saçlar deyince akla yapışan ve sönük duran saçlar gelir hep. İnce telli saçlara sahip kadınlar aslında daha şanlı, çünkü birçok saç modelini rahatlıkla kullanabilirler.

Çabuk kırılan ve zarar gören saçlara iyi bakmak önemli. Saçınıza uygun krem ve şampuanları kullandığınızda saçlarınız hep sağlıklı ve ışıldamanızı sağlayan aksesuarınız olacak.

Bakalım ince telli saçlar için ideal saç modelleri hangileriymiş!

İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri Saç aksesuarları
Saç bantları, kurdeleler, eşarplar gibi saç aksesuarlarıyla ince telli saçlarınızın sönüklüğünü kamufle edebilirsiniz. Saçınıza bir aksesuar eklemek saçınızı ve stilini daha zengin gösterir.
İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri Örgülü vurgular
Saçlarınız çok inceyse, saçlarınızı daha dolgun göstermek için örgü vurgularını kullanıın. Saçlarınızın detay kısmı daha çok diikat çekecek.

İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri Topuzlar
İnce telli saçlara sahip olan kadınlar yüksek topuzları deneyebilir. Saçlara hacim vermek için karışık topuz modelini kullanabilirsiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri Atkuyruğu
Enseden veya yüksek atkuyruğu modelleri saçlarınızın tepe kısmını kabartarak kullandığınızda istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri Karışık topuzlar
Klasik bir stile sahip kadınlar yandan yapacakları ense hizası topuzlarına büyük taşlı bir tokayla süsleyeek kullanırlarsa hem tüm dikkatı topuza çekmiş olurlar hem de saçlarını sönük gözükmez.
İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri Karışık örgüler
Karışık vurgulu örgüler saçlara bohem bir hava katar ve daha hacimli gösterir. Uzun ve katlı saçlarınızı krepeleyip arkadan ördüğünüzde dağınık ve bohem sıradışı, bizim de favorimiz olan bu saç modelini elde edeceksiniz.