hazal kaya saçlarıYer aldığı birçok projede başarısı ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Hazal Kaya’nın canlı, parlak ve güzel saçlarının sırrına ortak olmaya ne dersiniz?

Doğal ve sempatik bir güzelliğe sahip olan Hazal Kaya, cilt bakımın yanı sıra saçlarına da büyük önem veriyor. Bunun için düzenli olarak bakım yaptırıyor ve saçlarına boya uygulatmaktan kaçınıyor. Koyu kumral bir saç rengine sahip olan Kaya, saçları için bitkisel karışımlar kullandığını bu sayede saçlarını güçlendirdiğini söylüyor.

Günlük hayatta saçlarını yıkamak ve bakımı sağlamak için doğal içerikleri ürünler kullanmayı tercih ediyor ve kullandığı ürünleri uzun süredir değiştirmiyor. Kaya, cilt güzelliği için de gül suyu kullanıyor.

Sürekli ekran önünde olduğu için düzenli olarak şekil verilen ve yüksek ısıya maruz kalan saçlarına tarçınlı bakım uygulayan Kaya, saçlarının canlı ve güçlü görünmesini buna bağlıyor.

Siz de Hazal Kaya’nın saçları gibi canlı, parlak, güçlü ve göz alıcı saçlarınız olsun istiyorsanız bu karşımı haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

İşte O Sihirli Formül
Tarçınlı saç bakım maskesi için, 3 yemek kaşığı zeytinyağını kısık ateşte ısıtın. Isıtılan zeytinyağının üzerine, bir tatlı kaşığı bal ve bir tatlı kaşığı toz tarçın ilave edin.

Karışımı iyice karıştırın ve uçları dâhil saçlarınızın her yerine sürün. Saçlarınızı yıkamadan önce sürmeye özen gösterin. Saç diplerinize masaj yapmayı unutmayın. Böylece saç derinize iyice nüfuz etmesini sağlamış olursunuz.

Saçlarınızı toplayıp streç film ile sıkıca sarın ve 20 dakika bu şekilde bekleyin. Sürenin sonunda saçlarınızı güzelce yıkayıp durulayın.

Siz de evinizde, Hazal Kaya’nın tarçınlı saç bakım maskesini rahatlıkla uygulayabilirsiniz; böylece canlı, parlak ve güçlü saçlara daha kolay ulaşabilirsiniz.