Kendinden, saçından, başından sıkılan kadınlar lafımız size. Haftanın her günü tekdüze bir görüntüden kurtulun.

Kendi kendinizi yenilemek aslında çok basit. Birazdan 7 gün için ayrı ayrı önereceğimiz ve oldukça pratik saç modellerini kullanmanızda fayda var!

Pazartesi saç modeli Pazartesi saçı
Hafta sonu rahatlığından çıkıp ciddiyete bürünmeniz gereken bir gün. Saçlarınızı hafif dalgalı yapın ve yarım olarak serbest toplayın.

Salı saç modeli Salı saçı
Bugünkü toplantınızda kendine güvenli ve tarz bir iş kadını havası vermeniz önemli. O zaman topuzunuza biraz hacim katın. Yanlarda bıraktığınız perçemlerinizle harika görüneceksiniz.
Çarşamba saç modeli Çarşamba saçı
Uzun saçlarınıza retro dalgalar çok yakışır. Bu gün biraz daha feminen olma zamanı. Saçlarınızı açık bırakın ve uçlara doğru daha belirgin duran retro havayı deneyin.

Perşembe saç modeli Perşembe saçı
Cumaya yaklaşırken yorgunluk git gide artıyor. Görüntünüze çok zaman ayıramayacak bir gündeyseniz, saçları hareketlendirmek için biraz köpük kullanmanız kafi.

Cuma saç modeli Cuma saçı
Cuma iş çıkısı yemek randevusu olan kadınlara basit bir öneri. Topuz her zaman sizi daha zarif gösterir. Prenses edasıyla topuzunuza iliştireceğiniz ince bir taçtan başka hiçbir aksesuara ihtiyacınız yok.
Cumartesi saç modeli Cumartesi saçı
Tüm hafta boyu özlediğiniz saçı, spor şık olmayı tercih ettiğiniz bir arkadaş topkantısına saklayın. Düz fön elegan ve herkesi daha göz alıcı kılan bir saç modeli. Ayrıca çok da pratik!
Pazar saç modeli Pazar saçı
Sinema için iyi bir tercih! Ya da aile yemeği, ya da sıcacık bir kahve buluşması. Saçlarının kabarıklığından şikayetçi olan kadınlara ideal bir model: At kuyruğu. Yapmanız gereken sadece saçlarınızın tepesini hafifçe kabartmak.