Yüzünüzün fazla geniş olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu durumu doğru saç kesimi ve saç rengiyle halledebilirsiniz. Yeni Saç Modelleri ekibi olarak geniş yüzlere uygun saç modellerini araştırdık. Hepsini incelemek için aşağıdaki saç modelleri galerimize gözatın.

Saçlarınızı su dalgası yaparak yüzünüzün daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz. Omuz hizasından biraz daha uzun bir modelle yüzünüzü çevreleyerek güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Saçlarınızda uzun katlar olması yüzünüzün daha küçük görünmesini sağlayacaktır.

Hafif hacimli kullanacağınız bu modeller, tek renk saç sevenler için uygun. Saçlarınızı yandan ayırın. Bu, yüzünüzün daha yuvarlak görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca çene altında kesilen katla da hem yüzünüze hem de saçlarınıza farklı bir görünüş katacak.

İki renkli saçları seviyorsanız, Jessica Biel gibi yanağınızdan itibaren saçlarınızın bir iki ton koyusunu yaptırın. Bu renkli görüntü yüzünüzün genişliğini alacak ve harika görünmenize neden olacaktır.

Yüz hatlarınız Jessica Biel kadar belirginse, ünlü yıldızın saç modellerinden ilham alarak en az onun kadar göz kamaştırabilirsiniz. Hepsini görmek için aşağıdaki modellere bakabilirsiniz.