Alnınızın uzunluğundan şikayet ediyorsanız, bu kusurunuzu gizleyecek saç modelleriyle karşınızdayız. Yüzünüzün daha orantılı durmasını sağlayacak ve sizi harika gösterecek saç modellerinden ilham almak için sizin için hazırladığımız modellere bakmayı ihmal etmeyin…

Saçlarınızı yandan ayırarak yüzünüzün daha yuvarlak ve alnınızın daha orantılı görünmesini sağlayabilirsiniz.Kakül kestirerek alnınızın uzunluğunu kapatabilir ve yüzünüzü çerçeveleyebilirsiniz. Farklı saç aksesuarları kullanarak geniş alnınızı yüzünüzle orantılayabilir ve şahane görünebilirsiniz.

Saçlarınızı yüzünüzün hizasında kestirerek önlere doğru hafif kat verdirdiğinizde alnınızın uzunluğunu mükemmel şekilde gizleyebilirsiniz. Saçlarınıza yapacağınız farklı modellerle, dikkati saçlarınıza çekebilir ve uzun alnınızı gizleyebilirsiniz. Saçlarınızı omuz hizasında kestirerek ve ön taraflarına yanağınıza gelecek kadar kat verdirdiğinizde alnınızın genişliğini kapatabilirsiniz.

Güzel yüz hatları ve doğru saç modelleriyle geniş alnını gizlemeyi başaran Vanessa Hudgens’ten ilham alarak, şahane görünebilirsiniz.