Genç Gösteren Saç Modelleri

Hangi saç şekilleri yaşınızı küçültür hiç merak ettiniz mi? Ünlülerin kuaförü Manfred Kraft yıldızları inceleyerek, anti-aging tüyolarını sizler için özetliyor.

Manfred Kraft’tan gençleştiren saç tüyoları

  • Dönem dönem değişiklik yapın. Modası geçmiş bir saç kesimi sizi olduğunuzdan yaşlı gösterir.
  • Kusursuz, kuaförden çıkmış bir görüntü elde etmeye çalışmayın. Doğal saçlar gençleştirir. Kuaförden yeni çıkmış gibi saçlar artık demode oldu. Şuanda dağınık yataktan yeni kalkmış havası veren saçlar popüler.
  • Çok uzun saç tehlikelidir. Daha kısa ve katlı bir kesim daha kadınsı durur. Bunun yanısıra saç sağlığını korumanız açısından çok uzun saç tehlikelidir.
  • Atkuyruğu bir gençlik iksiri etkisi yaratır. Saçınızı çok sıkı toplamayın, daha rahat ve gevşek durması lazım. Keza atkuyruğu saç modelini bu sene ünlülerde epeyce gördük. Bu da popüler bir model.
  • Çok koyu, sert renklerden uzak durun. Platin, yani çok açık sarı da tehlikelidir. Sıcak, açık ve ara tonlar her zaman iyi fikirdir.

Sizlere 15 orta yaş üzeri ünlü bayanın saç modellerini, oldukları yaşları, saç modellerinin gösterdiği yaşları ve saçları hakkındaki uzman yorumlarını veriyoruz…

Bu kesimler fikir edinmenize olanak sağlayacaktır…