Düğün günü, bir kadının hayatı boyunca unutamayacağı, her zaman hatırlayacağı nadir günlerden biridir. Bu günde en güzel kadın olabilmek için aylar öncesinden hazırlıklara başlar. Bu hazırlıkların en önemli adımlarından biri de gelin başı modeli seçimidir. Gelinlik seçildikten sonra, en çok özen isteyen detay, gelin başıdır.

Biz bu haberi hazırlayarak, sizleri aylarca süren zahmetli arayışlardan kurtarmayı amaçlıyoruz. Sizler için derlediğimiz galerimizde farklı model ve tarzda gelin başı modeli var. Klasik gelinlere, aykırı gelinlere, farklılığı sevenlere, herkese göre bir gelin başı modelimiz mevcut.

Bu farklı gelin başı modellerini 2019 yılının podyumlarından seçtik. Modaya öncülük eden ünlü tasarımcıların ve güzel modelleri podyuma hazırlayan saç tasarımcıların bizim için en iyi ilham kaynakları olacağını düşünüyoruz…

Şuan için sizlere çok fazla model sunamıyoruz. Bunun sebebi ise gelin başı üzerine 2019 model saçların henüz tam anlamıyla yaygınlaşmadığıdır. İlkbahara doğru daha çok çeşit ve model ile yazımızı güncelleyeceğiz.