Hiç elinizde bir fotoğraf ya da bir yerlere kaydettiğiniz bir resimle kuaförün yolunu tuttuğunuz olmadı mı? Sezon trendi kısa saçı tercih etmeyip uzun saçın klasik güzelliğinden vazgeçmeyenler öyle yapmış!

Kısa saç tercih etmek yaz günlerinde sizin kurtarıcınız olabilir. Fakat kısa saçlardan vazgeçemiyorsanız, sizin için en çok tercih edilen ve yapılması istenen uzun saç modelleri’ni paylaşıyoruz.

Tercih edilen uzun saç modelleri arasında birkaç yıldır favorisini koruyan “kırık fön” bulunuyor. Yaz günlerinde kullanılabilecek en güzel modellerden birisi bizce kırık föndür.

2012 yılının başlarından beri sürekli vurguladığımız “doğal görünümlü saçlar” önümüzdeki senenin de favorisi olacak ve uzunca bir süre yerini koruyacak. Yataktan yeni kalkmış gibi dağınık ve özgür saçlar çok popüler.

Uzun saç için tercih edilebilecek saç kesimi ise, açılı kesim‘dir. Saçlar uzundan başlayarak çok az kısalıyor ve bir açı halinde genişliyor. Bizce mükemmel bir görünümü var. Uzun saçtn vazgeçemeyen hanımlara tavsiye edebileceğimiz bir saç kesimidir “açılı kesim“.

Bakın bu aralar en çok kimlerin saç modeli beğeniliyormuş.