Bugün gelinin değil, gelinin kız arkadaşlarıın güzelliği hakkında konuşacağız. Hala sırada bekleyen düğün davetiyeleri varsa hazırlıklar başlasın.

İlham alacağımız ilk kadın elbette düşes Katherine Middleton… Saçlarını nadiren toplayan zarif prensesin bu topuzu seçmesinde önemli bir sebep vardır, değil mi? Özellikle oval yüzlere çok yakışacak.


Eğer resmi olmak istemiyorsanız Victoria Beckham’ın seksi dağınık örgüsünü deneyebilirsiniz. Belki damadın yakışıklı bekar arkadaşları da oradadır!


Düğünde giymek üzere zarif bir elbise seçtiyseniz ve boyun bağı gibi göğüs ayrıntılarınız varsa sezonun en önemli hitlerinden örgü taçları deneyebilirsiniz.


O gece şık aksesuarlar kullanmayı kafaya koyduysanız, saçlarınızı sleek ense topuzuyla şekillendirin. Bu modelde bir kadındaki tüm narinliği ortaya çıkaran büyülü bir incelik var. Küpelerle de muhteşem görünüyor.


Bu yaz denemeniz gereken saç trendlerinden biri de bombeler… Düğün bunun için en uygun yer olabilir. Diğer bombeli saç modelleri için tıklayın.


Kıyafetler sahil, her yerde asimetri var. Özellikle orta boy saçlarınız varsa tek tarafını toplatarak seksi ve trendy bir model deneyebilirsiniz.


Eğer çok terlemeyeceğinizi düşünüyorsanız Charlize Theron’un ince dalgalarını çalın. Bu model her ortam için gerçek bir cankurtaran…


Omuz ve göğüs ayrıntıları olan bir kıyafetiniz, bir de oval yüzünüz varsa hiç düşünmeden tepe topuzu yaptırabilirsiniz. Bu model gerçekten iddialı ve etkileyici… Topuzunuzu tokalarla da süsleyebilirsiniz.


Uzun saçlarınızı içe doğru toplatarak küt bir model deneyebilirsiniz. Gelinin yakın arkadaşlarındansanız, bu modele gelinliğe uygun ince parlak taçlar takabilirsiniz.