dolgun ve hacimli saçlarUzun sağlıklı saçlara erkekler bayılıyor. Seksi kıvrımlar, dikkat çekici bir hacimse biraz cesaret istiyor.

Tüm zamanların en muhteşem saçına sahip olmanız ve 60’ların ikonik saçlarını elde etmeniz o kadar da zor değil. Altın değerinde önerilerimizle dolgun ve hacimli saçlar artık çok kolay!

Şampuan seçimi
Saçlarınızı sadece temiz tutarak besleyemezsiniz. Saç tipinize uygun doğru şampuanı seçmeniz önemli. Şampuanlarınızın içeriğine çok dikkat edin.

Doğru saç kesimini seçin
Uzun saçlara verilen katlar saçlarınızı havalandırın. Kalın ve uzun katlar saçlarınızı daha az gösterir. Yerine göre ince verilmiş katlarsa saçlarınızın hacminden birşey götürmez. Doğru hareketleri yapın.

Havalandırın
Seksi volümler vermek evde de mümkün. Saç kurutma makinenizin aparatlarından yararlanarak dalgalı ve hacimli saçları elde edebilirsiniz.

Doğru ürünü seçin
İnce telli saçlarınız varsa, hacim vermek için parmaklarınızı da kullanarak şekillendirebilirsiniz. Parmaklarınız sayesinde vereceğiniz doğal kıvrımları herkes kıskanacak!

Derinizi besleyin
Kepek oluşumundan şikayetçi olanlar ve derisi soyulanlar besleyici serumlar kullanmalı. Kuaförünüzün size önerdiği besleyici serumları değerlendirin ve derinizin kısa sürede eski haline kavuşmasını sağlayın.

Krepe tarağı
İnce dişli taraklar birçok kadının çantasında olan ürünlerden. Saç tasarımcıları, saçlarının düz görüntüsünden şikayet edenlere önerisi.