Güzellik trendlerinde doğallığa dönüş modası devam ediyor. Bu modadan saçlar da nasibini aldı ve doğal saçlar şu sıralar trend olmuş durumda. Fakat doğal saçlarınızı renklendirmek, hareketlendirmek sizin elinizde! mesela, doğal dalgalı saç modelleri kullanabilirsiniz. Bu model doğal saçlar arasında en güzellerinden biri olmasının yanısıra, erkeklerin de çok beğendiği bir saç modeli olmasıyla dikkat çekiyor.

Üstelik doğal dalgalı saç modelleri çok basit yapılıyor. Dalgalı saç elde etmek için birçok yöntem var, dilerseniz şöyle bir gözatalım.

Duştan çıktıktan sonra saçlar hafif nemliyken durulanmayan saç kremlerinden kullanabilirsiniz. Saç kremini sürdükten sonra saçınızı çok sıkmadan bir topuz yapın ve yarım saat bekleyin. Açınca harika dalgalı saçlarınız olacak.

Yine duştan çıktıktan sonra saçlarınız hafif nemliyken örün ve kurayana kadar bekleyin. Açınca oluşan dalgalar sizi büyüleyecek.

Diğer bir yöntem ise gazete kağıdı sarmak. Bunu yapması basit ve alacağınız sonuç saatlerce uğraşmış gibi görünen saçlar olacaktır. Gazete kağıdı ile dalgalı saç yapımı için tıklayın…

Dilerseniz şimdi de doğal dalgalı saç kesim modelleri‘ni inceleyelim…