Büyüleyici gülüşünüzle, hayran bakışların odak noktası olmaya hazır mısınız? Üstelik bunun için ciddi uğraşlar vermeniz de gerekmiyor. Dişlerinizi fırçalayıp, ardından da daha beyaz görünmelerini sağlayacak rujunuzu sürebilirsiniz. Dişleri beyaz gösteren ruj renkleri‘ni sizler için hazırladık…

Dişleri Beyaz Gösteren Ruj Renkleri Açık renkli rujlar yüze yumuşaklık ve doğal bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda, dişlerin olduğundan daha beyaz görünmelerine de yardımcı olur. Açık renk rujlar daha natürel göründüğü ve daha az dikkat çektiği için, dudakları arka plânda bırakarak dişlerin ön plâna çıkmasını sağlar. Böylece dişler daha beyaz görünür.
Dişleri Beyaz Gösteren Ruj Renkleri Tropikal bir renk olan mercan rengi hemen hemen tüm cilt renkleriyle uyum sağlamaktadır. Mercan rengi ruj kullandığınızdaysa daha marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca bu renk rujlar güldüğünüzde dişlerinizde var olan saf beyazlığı da ortaya çıkaracaktır. Canlı bir renk olduğu için, yüzünüze de canlı bir ifade kazandıracaktır.
Dişleri Beyaz Gösteren Ruj Renkleri Koyu kırmızı rujlar, kadınları daha seksi ve alımlı gösterir. Ayrıca, ilgiyi dudaklara çekerek dişlerin inci gibi görünmesine yardımcı olur. Dudakları dolgun gösteren koyu kırmızı ruj, cilde de ışıltı kazandırır.

Dişleri Beyaz Gösteren Ruj Renkleri Bu renk rujlar genelde az kullanılır. Fakat kullanıldığında ise dişlerinizi tıpkı bir inci tanesi gibi görünmesine yardımcı olmaktadır. Doğal bir görünüm sunan orman kırmızısı renkteki rujların mat tonları dişleri beyaz göstermekte birebirdir.

Dişleri Beyaz Gösteren Ruj Renkleri Pembe, kadınların favori renklerinden birisidir. Bu renkteki rujlar da en çok tercih edilen ruj renkleri arasındadır. Şeffaf pembe ruj, dudaklara parlaklık vererek, daha kadınsı ve daha beyaz bir gülüş zevki yaşamanızı sağlayacaktır.