Saçlarınızı sürekli aynı şekilde kullanmaktan bıktınız mı? O halde şimdi uzun ve dalgalı modelleri deneyin. Saçlarınıza zarar gelmesin istiyorsanız düzenli zaman periyodlarıyla saçlarınızın kırıklarını aldırın. Saçların kırıklarının alınmalı gizli silah gibidir. Çünkü saçlar toparlanır ve daha sağlıklı uzar. Uçlarındaki çatallı görüntü de yok olur ve katlar daha fazla ortaya çıkar.

Saçlarınızı dalgalı kullanmayı deneyin. Ama spreyle sabitlenmiş gibi sert durmasın. Amaç yumuşak görünen dalgalı saçlar. Böylece abartılı görüntüyü dengelemş olacaksınız, hem de daha modern görünen saçlara kavuşacaksınız.

Bu yılın bir başka saç trendi de yumuşak bukleler ve ‘hanımefendi‘ bir tarz. Basamaklı doku oluşturmak ve saçınızın parlak durması maşa veya bigudi kullanın. Bu aksesuarlar saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlar. Doğal görünümlü saçlarla sonsuz bir zerafet elde edebilirsiniz.

Çok abartılı buklelerden kaçının. Gevşek dalgalarla romantik bir cazibe edinirsiniz. Saçlarınızın daha parlak görünmesi için parlaklaştırıcı sprey kullanabilirsiniz. Bu spreyler saçları daha sağlıklı gösteriyor.

İnce açılı bir yüzünüz varsa kahküllü mükemmel görüneceksiniz. Yumuşaklık bukleler belirgin hatlı kahkül kesimiyle birleştiğinde ortaya ‘kırmızı halı’ya layık bir görüntü çıkıyor. Çünkü bu model tam da modern kent kadınını yansıtıyor.

2019’nin çekici saç stiline sahip olmanız için gerekenler; iyi marka bir maşa setiyle, parlaklaştırıcı sprey!