Belli bir kural olmadan, bol tel toka ile yapılan bu model özel günlerinizde kurtarıcı olacak. Kırık fönden sonra bol krepe ile ensenizde toplayacağınız saçlar gündüz ve gece için iyi bir alternatif.

Dağınık topuz, popülerinizi hiçbir zaman yitirmeyen, hatta erkekler tarafından çok beğenilen bir saç modeli. Daha önceki yazılarımızda erkeklerin doğal saçlardan yana olduğunu ve doğal saçlar sevdiklerinden bahsetmiştik. Dağınık topuz ile saçınız doğal bir görünüm kazanır.

Dağınık topuz modellerinin en basitinden en zoruna kadar, bizce hepsi çok şık. Dağınık topuz modellerinin bazılarını evde hatta günlük hayatta çok kolayca yapabileceğiniz gibi, bazıları için ise kuaför yolunu tutmak gerekiyor.

Sizin için çok özel bir gün var, çok şık bir elbise giydiniz ve saçlarınıza karar veremiyorsunuz. Eğer ki saçlarınız uzun ise dağınık bir topuz yaparak muhteşem bir görünüm kazanabilirsiniz. Yalnız belirtmeden geçmeyelim, eğer ki dağınık topuz saç modeli yaptıysanız, makyajınızı çok koyu tonlarda seçmeyin. Saçlarınız doğal bir görünümde olacağından ötürü, makyajınız da doğal tonlarda olsun.

İşte sizlere saçlarınızı özgürce savurabileceğiniz her yüz şekline uyan modellerden dağınık topuz örnekleri