Çağla Şikel. Türkiye’nin en güzel saçlı kadınlarından birisi. Kozmetik firmalarının vazgeçilmez yüzü. Gerek her dönem bronz teni ile, gerek dağınık halde bıraktığı dolgun ve ışıltılı saçları ile her kesimden bayanın beğenisini kazanıyor.

Emre Altuğ ile hayatını birleştirdikten sonra ekranlarda eskisi kadar karşımıza çıkmasa da, kadınlar arasında Çağla Şikel saç modeli ve Çağla Şikel saç rengi halen kuaförlerden isteniyor.

Ağırlıklı olarak karamel ve kızıl tonlarında saç kullanan Çağla Şikel, her dönem saç rengini değiştiren ve her renk kendisine yakışan bir bayandır. Eğer sizlerin de Çağla Şikel gibi dolgun, hacimli ve ışıltılı saçlarınız var ise, Çağla Şikel’in saç modellerini sizlere tavsiye edebiliriz.

Unutmadan ekleyelim, bu yıla damga vuran saç modeli dağınık saç modelidir. Artık kuaförden yeni çıkmış havası verilen saçlar artık demode oldu. Dağınık saç modelinin en güzel örneklerini de Çağla Şikel tarafından görebilirsiniz.

Sizlere ilham verecek, Çağla Şikel tarafından geçmişte ve şuanda kullanılmakta olan saç modelleri ve saç renkleri hakkında bir resim galerisi hazırladık. Bu renk tonlarında veya saç kesimlerinde bir model düşünüyorsanız ve yüzünüz de bu kesimlere/modellere yatkınsa kesinlikle yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.