Yaz gelmeden bronz tenler geldi bile. Sere serpe yatıp güneşlenemeyenler de bronz makyaj uygulamaya başladı. Kimiyse solarium yollarını tutmaya. Aslında bronz makyajın uygulaması çok kolay.

St. Tropez bronzlaştırıcı yüz kremi Yüze odaklanın
St. Tropez’in bronzlaştırıcı yüz kremi tamamen yüzünüze etki eder ve istediğiniz efekti süngeri sayesinde sağlar. Bu da sizin pürüzsüz ve yansımasız bronzluk sağlayan bazınız olur.
Bronz Pudra Pudralayın
Bronz pudra veya bronz ışıltılı bir allıkla elmacık kemiklerinizi vurgulayabilirsiniz. Yüzünüze altın şıltılar katarak canlı ve bronz bir ten elde edebilirsiniz.

NARS Puerto Vallata Multiple NARS’ın en pratik ürünü
Yanaklarınıza, dudaklarınıza güneş yansımalı efekti vermek ve kalıcı şeftali kıvamına bir uygulamada geitrmek istiyorsanız NARS Puerto Vallata Multiple kesinlikle doğru ürün. Belli belirsiz ışıltısıyla teninize uyguladığınız anda kendi rengini verir.
Bronzlatıcı Krem Brozlaştırıcı krem
Bu ürün sayesinde yazı ilkbaharda yaşamak mümkün. 3 ayrı tonu ve yoğun içeriğiyle makyaj artislerinin de önerdiği bir ürün. Tatile gitme fırsatı olmayan kadınlar mutlaka denesin!
Bronzluk Kremi Yüz ve vücut kremi
Bronz bir ışıltı veren kremler aslında her zaman gerekli. Örneğin; bronz makyaj uygulamasından sonra boyun bölgeniz ve yüzünüz arasında oluşan renk farkını kaamak için hem teni besleyen hem de ışıltılı bronzluk katan bu ürünü kullanabilirisiniz.