At kuyruğu kadınlar arasında en sık kullanılan saç modelidir. Hem yapımı basit, hem de çok şık bir görünüme sahip olmasından dolayı at kuyruğu günlük hayatta tercih edilen bir modeldir. 2018 yılında popüleritesini koruyan at kuyruğu, 2019 yılında da aynı popüleritesine devam edecek ve karşımıza sıkça çıkacak.

Klasik bir at kuyruğu saç modelinden daha fazlasını yaparak, yaptığınız at kuyruğuna bombe vermek istemez misiniz ? Ünlüler arasında sıkça gördüğümüz, hem spor hem de şık görünen bombeli at kuyruğu saç modeli, yapımı oldukça basit bunun yanında da harika bir görüntüsü var.

Öncelikle sizlere bombeli at kuyruğu saç modeli yapımı hakkında bilgi verelim, sonrada da bu saç modellerine göz atalım.

Saçı kaş hizasına denk gelecek şekilde enseden altı-yedi santimetre yukarıdan tutun. Saçınızdan iki parmak kalınlığında saç ayırın ve tel tokanın arasından paket lastiğini geçirip tuttuğunuz saçın çevresinden dolayın.

Saçınızı toplamadan önce istediğiniz bombe miktarına kadar krepe tarağı ile saçınızın tepe kısmını kabartabilirsiniz.

Hepsi bu kadar… Bu kadar basit bir saç modelini günlük hayatınızda veya özel günlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ünlülerin gece davetlerinde de vazgeçemediği birbirinden şık at kuyruğu sportif ve feminen modelleri ile gece ve gündüz kullanılabiliyor.

Bombeli at kuyruğu saç modelini kullanan ünlülere göz atalım;