2019 yılında da zirveden hiç düşmeyen boblar ön plana çıkıyor. Tabii biraz daha yenilenerek… Bu yıl asimetrik, uzun katlı ve vintage boblar gözde olacak!

Bob saç modelleri uzun zamandır Hollywood yıldızlarının da vazgeçilmezleri arasında. Bob saçlarla hem spor mekanlara, hem de şık mekanlara rahatlıkla gidebilirsiniz. Hem de her zaman zarif görünmek garantili! Sade bir şıklık yaratmak isteyen kadınlar için en uygun model!

Fakat dikkat etmeniz gereken nokta, yüz şeklinizin bob saç kesimine uygun olup olmadığıdır. Küt saç gibi bir saç kestireceğiniz için, yuvarlak yüzlü kadınlarda bu saç modeli, yüzünüzü olduğundan daha da yuvarlak ve büyük gösterebilir. Bu yüzden bob saç modelini ilk kez kestirecekseniz bu cesur adımı atmak için yüzünüzün uygun olup olmadığına karar verin. Aylarca bu saç kesiminin pişmanlığını yaşamanızı istemeyiz.

Sizlere 2019in en trend bob saç modellerini topladık. Bu modelleri çok beğendik, sizlerin de beğeneceğini umuyoruz. Bu bob saç modelleri, asimetrik bob, uzun katlı bob ve vintage bob saç modellerinden oluşmaktadır.