Eğer saçınızda renk değişikliği yapmak istiyorsanız, fakat hangi rengi seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, bu geniş galerimiz size yardımcı olabilir.

Bu galerimizde sarının tonlarından kızıla, kahverengiden siyaha ve hatta farklı tonlardaki saç renklerine dair örnekler görebilirsiniz…

Dört ana renk tonunun tüm tonlarını bir araya toplamaya çalıştığımız galerimizde mutlaka aradığınız rengi bulacaksınız… Sonrasında ise yapmanız gereken kuaförünüze giderek bu rengi göstermek. Renk kodlarını tek tek yazamadık, fakat siz resmi alıp kuaförünüze gösterdiğinizde o asıl rengini bulacaktır.

Bu arada göreceğiniz fotoğrafların hepsi güneşte ya da ışıkta çekilmiştir. Kuaförünüz bu renk güneşte böyle görünmez derse, ciddiye almayın!

Galerimizde bulabileceğiniz saç renkleri, siyah ve tonları, sarı ve tonları, kumral, kızıl ve tonları, karamel, bal köpüğü ve değişik onlarca renk…

Bu saç renkleri arasından kesinlikle size uygunu vardır. Çünkü, abartı sayılabilecek, uç noktalarda olan saç renklerinden ziyade, her kadının kullanabileceği saç renklerini derledik.