Güzel oyuncu Bergüzar Korel‘in sağlıklı saçlarını nasıl koruduğunu biliyor musunuz? Saçlarının yıpranmaması için bakımlarını asla aksatmayan güzel yıldız, ayrıca saçlarını ağırlaştırmayan formülleri kullanıyor. Sizler için Bergüzar’ın saçlarının sırrını çözdük.

“Benim için doğallık çok önemli… Her zaman saçlarım ve cildim için doğal bileşenlerden oluşan ürünleri tercih ediyorum. Benim hayatım setlerde geçiyor ve dizi çekimlerinde saçlarımın nasıl yıprandığını tahmin edersiniz. Dizide genelde saçlarım topuz yapılıyor ve fönden krepeye birçok işlemden geçiriliyor. Bu kadar yoğun şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmayı onarmak şart. Beni tanıyanlar da saçlarıma ne kadar özen gösterdiğimi bilirler.

O yüzden saç bakım ürünlerinde çok seçiciyim. Her zaman güvenerek kullandığım ürünleri tercih ediyorum. Saçlarıma mutlaka nemlendirici bakım yaparım. Haftada 1 kez bazen 2 kez bakım maskeleri uygularım. Saçlarımı ağırlaştırmadan bakım yapan ürünleri çok seviyorum. Özellikle saçlarıma argan yağı ile bakım yapıyorum.” (Argan Yağı saç bakım formülü için tıklayın)

Güzel oyuncu Bergüzar Korel‘in en güzel saç modellerini görüemk için aşağıdaki galeriye gözatabilirsiniz.