Kurban Bayramı’nı yaşadığımız şu günlerde, herkes birbirini ziyarete gidecek. Gerek aile ziyaretleri, gerek arkadaş ve aile dostu ziyaretleri… Herkes bir yerlere gitme telaşında olacak. Bayramlarda diğer günlere nazaran daha güzel giyinilmeli ve bakımlı olunması gerekir. Hal böyle olunca da, “bayramda ne giysem” “bayramda nasıl saçlar yapılmalı” “bayramda nasıl makyaj yapılmalı” gibi soruları duyar gibi oluyoruz.

Her yaş grubuna göre bayramda giyim, makyaj ve saç stili rehberi hazırladık. Bunlar size ne çok basit, ne de çok ağır gelmeden kullanabileceğiniz giyim, saç ve makyaj modelleri. Size çok güzel fikirler vereceğinden eminiz.

13-19 yaş arası gençler için bayramlık önerisi:
Bu bayram dinamik genç kızlar, tarzlarını canlı renk ve çizgi film karakterleri ile tamamlayabilirler.

Çocuklar İçin Bayramlıklar

Çocuklar İçin Bayramlıklar

Çocuklar İçin Bayramlıklar20’li yaşlar bayramlık önerisi:
Modası geçmeden çok moda olan gramafon etekleri bu bayram tercih edebilirsiniz. Kişiliğinizi yansıtacak renkleri sevimli ceket ve şık kemerlerle detaylandırmayı deneyin.

Hanım hanımcık tarzdaki bu kombinasyonları bayramın ilk günü tercih edebilirsiniz. Triko hırka ya da v yakalı kazaklar, kalem eteklerle çok zarif duracak.

Trendleri yakından takip edenler için son moda parçaların birlikte kullanıldığı bu kombinasyon, ilham verecek. Siz de benzer parçalarla aynı şıklığı yakalayabilirsiniz.
Gençler İçin Bayramlıklar

Gençler İçin Bayramlıklar

Gençler İçin Bayramlıklar

30’lu yaşlar, orta yaşlar için bayramlık önerisi:
Sade ve modern giyinmeyi tercih edenler için günlük bluzlar ya da tişörtler, bayram için iyi bir alternatif olabilir.

Aile ziyaretlerinde yakası kapalı ve diz altı elbiseleri tercih ederek hem rahat edecek, hem de zarif görüneceksiniz.

Spor ve renkli giyinmeyi sevenler içli dışlı takımlarla hem sportif, hem de havalı görünecekler.

Bohem bir stile sahipseniz bu elbiseye bayılacaksınız. Yırtmaç boyunda aşırıya kaçmadan kullanacağınız bu elbiseyi, babet ve portföy çanta ile ya da yarım botlarla birleştirmeyi deneyin.

Orta Yaş İçin Bayramlıklar

Orta Yaş İçin Bayramlıklar

Orta Yaş İçin Bayramlıklar

Orta Yaş İçin Bayramlıklar
Kapalılar, türbanlılar için bayramlık önerisi:
Pileli bu elbise şıklığınıza şıklık katacak, farklı renk tercih ederek, elbisenize uygun ya da zıt renkli eşarp kullanabilirsiniz.

Etek-gömlek takımlar bu sezonun modasına uygun seçerek, modayı yakından takip edin. Desenler ve canlı renkler tezatlık yaratarak şık görünmenizi sağlayacak.

Türbanlılar İçin Bayramlıklar

Türbanlılar İçin Bayramlıklar

Büyük beden için bayramlık önerisi :
Budra 2012 sezonun en favori renkleri arasında yer alıyor. Jean veya kumaş pantolonla bu tarz bir bluzu kombinleyebilirsiniz.

Klasik giyinmekten hoşlananlar için bu takım ile havalı görüneceksiniz. Hem pantolon, hem de diz altı eteklerle kombinasyonunuzu bayramın farklı günlerinde kullanabilirsiniz.

Opak çorap ve elbise kombinasyonu, tercih etmekte zorlananlar için fikir verebilir. Elbiselerinizi koyu renk çoraplarla tamamlayarak daha ince görüneceksiniz. İri desenlerden kaçınmalısınız.

Büyük Beden Bayramlıklar

Büyük Beden Bayramlıklar

Büyük Beden BayramlıklarHamileler için bayramlık önerisi:
Bebek bekleyen anneler, tarzlarını bu bayramda da konuşturacak. Sportif giyinmek isteyenler desenli ve renkli elbiseleri tercih edebilirler.
Bayramın ilk günü ise fiyonk detaylı bu elbiseyle çok şık görünebilirsiniz.
Hamileler İçin Bayramlıklar

Hamileler İçin Bayramlıklar