Mayıs’ın sonuna yaklaşırken herkes yazlık imajlarını yenilemenin derdine düştü. Eğer kalıcı bir değişiklik istemiyorsanız saçlarınızı küçük ayrıntılarla hareketlendirin. Bu saç aksesuarları gün içinde havanızı yenileyecek, stilinizi tazeleyecek.

Bu sezon en çok saç bantlarıyla oynamayı seviyoruz. Vintage, bohem, sofistike, süslü… Herkes mutlaka tarzına ve saçlarına uygun saç bantları ya da eşarp alsın. (Foto 1)

Nostaljik stilin vazgeçilmezi tarak tokalar orta boy saçlarla harika görünüyor. Stili tamamlamak için saçlarınızı retro dalgalarla da şekillendirin. (Foto 2)

Çiçek taçlarla bir bahar prensesine dönüşebilirsiniz. Bu sezon artık sokaklarda çiçek taçlı kadınlar görmeye giderek alışıyoruz. (Foto 3)

Gözlüklerinizi gözünüze takmadığınız olmuyor mu? Saçlarınızı istediğiniz renklerde gözlüklerle de şekillendirebilirsiniz. (Foto 4)

Bu sene canlı renklerde gölge ve balyajlar çok moda. Saçlarınızı boyatmak istemiyorsanız postişleri deneyebilirsiniz. (Foto 5)

Sadece tek bir firkete tokayla bir yıldız gibi görünebilirsiniz. Saçlarınızın ışıltısıyla uyumlu bir renk seçin. (Foto 6)

Fransız bereleri kış şıklığının yaza dönüşmüş versiyonu! Pin-up kızları gibi görünmek için mutlaka deneyin. (Foto 7)