Havaların ısınmasıyla saçlardan bunalma zamanı geldi. Uzun saçlı kadınların bahar aylarında en büyük problemi uzun saçlardan bunalmaktır. Bahar aylarında genellikle topuz saçlar tercih edilirken, biz sizi bunaltmadan farklı saç modelleriyle de ferahlayacağınızı bildirmek istiyoruz.

Bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen saç modeli, kuşkusuz tepede topuzdur. Enseyi açıkta bırakarak ferahlamayı sağladığı için kadınlar arasında çok tercih ediliyor.

Diğer bir bahar saç modeli de örgü saçlar olacak. Yandan örgü saçlar hem şık, hem de sizi bunaltmadan kullanım imkanı sağlar.

At kuyruğu ise, hem salaş bir görünüm seven, hem de saçlarına pek vakit ayıramayan kadınların kurtarıcısı olacak.

YANDAN ÖRGÜ
Geçen sezonki sütçü kız örgüsünden sonra bu sezon örgüler artık omuzlarınıza dökülecek. İster düz ister sepet isterseniz de balıksırtı örebileceğiniz saçlarınızı mutlaka omzunuza atın.


YÜKSEK TOPUZ
Evde yapılmış, yüksek,burgulu ve çabasız görünümlü saç topuzları bu yıl defilelerde bile kullanıldı. Yüksek topuz hem yüzünüzü ince, uzun gösterecek hem de sıcak havalarda kendinizi rahat hissedeceksiniz.
HACİMLİ AT KUYRUĞU
Jennifer aniston’ın kırmızı halıda dahi değişmeyen saç modellerinden at kuyruğunu bu yaz daha hacimli bir şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz. Başınızın tepe kısmına ufak krepeler atarak hacimli görünümü elde etmek çok kolay.