At kuyruğu tüm kadınların ortak anlaştığı bir nokta. At kuyruğu modelleri 2017 defilelerinde de ön plana çıkıyor. At kuyruğu bütün kadınların (arada sözleşme olmasada) ortak anlaştığı bir husus. Hepimiz at kuyruğunun zarif durduğu konusunda hemfikiriz. Erkeklerin de en sevdiği modellerden biri.

2017 moda haftalarında da ön plana çıkan at kuyruklarında bu yıl tokalar görünmüyor. Çünkü tokaların üzerine saçlar dolanarak kamufule ediliyor.

Bu at kuyruğu saç modeli Aşağıdan ve düz… Düz olmasına rağmen son derece parlak görünen bu saç modeliyle istediğiniz tüm davetlere katılabilirsiniz.

Tepeden at kuyruğu oldukça modern duruyor. Saçlarınızı gergin olarak tepeden toplayın. Bu harika görünümü elde edeceksiniz.

Tibi- Kabarık ve dağınık… Hem doğal, hem de zarif… Belki de 2017 yılının en trend saç modelleri arasında gösterilebilecek bir saç modeli. Artık saçta doğallıktan yana olduğumuz için, bu saç modeli de bizce at kuyruğu saç modelleri arasındaki en ideali.

Herve Leger- Bu model diğerlerine göre daha riskli. Çünkü boynu kısa gösteriyor. Daha uzun boylu görünmek için yukarıdan toplamanız gerekiyor.