Saçınızı kulak veya boyun hizasında kestirmek istiyorsunuz, ama hangi saç modellerinin yakışacağını bilemiyorsunuz. Kısa saçlar bayanlar için harika bir alternatif… Kadının boynunu açıkta bırakan ve gözler önüne seren kısa saçlar, bu asimetrik saç kesimleri ile mükemmel bir görünüm kazanacak.

Victoria Beckham sayesinde tüm dünyanın tanıdığı, Victoria Beckham’ın yıllardır vazgeçmediği bir saç kesimi asimetrik kesim. Kısa saçın yakışacağı her kadında asimetrik saç kesimi inanılmaz güzel durabilir.

Saçlarınızı asimetrik kestirdiyseniz, saç modeli konusunda da alternatifiniz çok…! İster düz kullanın, ister bukleler yapın. Her saç modelinin yakışacağından eminiz.

Eğer saçınızda radikal bir değişiklik yapmak istiyorsanız, ya da kısacık kestirmek istiyorsanız asitmetrik saç kesimi gönül rahatlıyla sizlere önerebiliriz. Ben bir de bu asimetrik saç kesiminin nasıl olduğunu göreyim diyorsanız da, sizler için ünlülerin kullandığı asimetrik saç modelleri oluşan bir galeri hazırladık. Bu galeri size, oldukça fazla bilgi verecektir.