Kadınlar genel olarak uzun saç tercih ederler. Fakat tarzında değişiklik yapmak isteyen bayanların ilk uğraştıkları yer saçlarıdır. Saçları kısa veya orta boy kestirmek ise cesaret isteyen bir işlemdir. Uzun saçların daha kadınsı olduğunu düşünenler aslında çok yanılıyor. Neden derseniz, kadının zarif boynunu ortaya çıkaran kısa saçlar, her zaman seksi ve dinamik!

O halde, Yeni Saç Modelleri olarak sizi 2018 kısa saç modelleri‘ni incelemeye ve saç kesiminizde değişiklik yapmaya davet ediyoruz.

2014 Kısa Saç Kesim Modelleri Pratik ve karakteristik olan kısa saç kesimleri, çalışan kadın için de ideal. Çene ve kulak hizasındaki keskin küt kesimleri perçemlerle hareketlendirmek mümkün.


2014 Kısa Saç Kesim Modelleri Hayat dolu ve seksi bir görünüme kısa saçlarla kavuşmak ister misiniz? ‘Kabarık saçlar kısa modellere uygun değil’ inanışı 2016’de yok oluyor. Hacimli dalgalar, sezonun gümüş rengiyle birleştiğinde romantik bir havaya bürünüyor.

2014 Kısa Saç Kesim Modelleri Saç tasarımcılarına göre geçtiğimiz yıl, popüler saç modelleri klasik çizginin dışına çıkmadı. Artık klasik çizgiye daha modern dokunuşlar eklenmeye başlıyor. Klasik saç modellerine uygulanan çeşitli modern ayrıntılar sizi bambaşka bir görünüme kavuşturacak.
2014 Kısa Saç Kesim Modelleri Tasarımcıların bir başka favorisi de mükemmel düzlükteki saçlar. Uzunluğu ne olursa olsun dümdüz saçlar çok rağbet görecek. Pek çok markanın özel düzleştirici köpükleri bulunuyor, düzleştirme işlmeinden önce bu ürünleri uygulayabilirsiniz. Elektriklenme karşıtı ürünler de bu model için işinize yarayabilir.